Google+ „I Am Zombie” po polsku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„I Am Zombie” po polsku

Lynx Games we współpracy z Make Believe Games zamierza wydać polską edycję gry fabularnej Marka Rein-Hagena „I Am Zombie”.

Lynx Games z siedzibą w Warszawie jest już oficjalnym dystrybutorem „I Am Zombie” w Polsce. Teraz wydawnictwo, korzystając z crowdfundingu, zamierza grę przetłumaczyć na język polski. Zbiórka ruszy pod koniec tego roku. W planach jest też przetłumaczenie innych materiałów oraz przyszłych dodatków z linii gry.

„I AM ZOMBIE” to gra fabularna w konwencjach horror i survival, osadzona w alternatywnej wersji współczesnego świata, pełnej mrocznych tajemnic i zagadek. Gracze wcielają się w zombie, które ukrywają przed światem swoje prawdziwe oblicze, próbując kontrolować swoje zarażenie i nie wywołać epidemii. Gra korzysta z mechaniki Axiom, opartej na specjalnych kartach, podzielonych na różne kategorie oraz pulach kości sześciościennych (k6), a także opcjonalnie żetonach.

Więcej o mechanice Axiom oraz szczegółowe wytłumaczenie zasad znajdziecie na stronie wydawnictwa Make Believe Games.

CZYM JEST AXIOM SYSTEM? SPRAWDŹ!

Anglojęzyczne wydanie podręcznika głównego oraz zestawu gracza możecie nabyć w sklepie wydawnictwa Lynx Games (stworzonym we współpracy z wydawnictwem Sol Invictus).

KUP TERAZ!

Więcej informacji o „I Am Zombie” znajdziecie na polskiej stronie gry. Warto wspomnieć, że autor gry, Mark Rein-Hagen, twórca „Wampira: Maskarady” i współtwórca linii Świata Mroku pojawi się na tegorocznym konwencie Polcon (18-22 sierpnia 2016).

Źródło wieści: Make Believe Games


Dowiedz się więcej:


I AM ZOMBIE

Gra fabularna twórcy "Świata Mroku" łącząca elementy gry fabularnej z elementami gry karcianej. Gracze wcielają się w zombie, które ukrywają przed światem swoje prawdziwe oblicze, próbując kontrolować swoje zarażenie i nie wywołać epidemii.

Make Believe Games

Założone przez Marka Rein-Hagena międzynarodowe wydawnictwo z siedzibą w Gruzji. Wydawca gier karcianych, planszowych i fabularnych.

Mark Rein-Hagen

Twórca gier fabularnych, planszowych, karcianych oraz komputerowych. Współzałożyciel wydawnictwa White Wolf, twórca gry fabularnej "Wampir: Maskarada" oraz uniwersum Świata Mroku, współtwórca gry fabularnej "Ars Magica", autor gry fabularnej "I Am Zombie".