Google+ „Weird War I” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Weird War I” w sprzedaży

W sklepie DriveThruRPG możecie już kupić podręczniki w wersji PDF dla graczy oraz Mistrzów Gry do settingu „Weird War I” na mechanice Savage Worlds.

„Weird War I” powstał dzięki funduszom zebranym w serwisie Kickstarter (ponad 65 tysięcy dolarów), i jest to czwarty już setting z serii „Weird Wars”.

Dotychczas wydano:

„Weird War II” doczekało się też polskiego tłumaczenia od wydawnictwa Fajne RPG. Recenzję polskiego wydania możecie przeczytać w serwisie.

W liczącym 96 stron podręczniku „Weird War I: Player’s Guide” gracze znajdą wszystko, co potrzebne do stworzenia swoich postaci, dodatkowe zasady settingowe oraz streszczenie historii konfliktu.

„Weird War I: War Master’s Handbook” natomiast zawiera opis sekretów Pierwszej Wojny, dwie kampanie splotów, pomysły na przygody, generator misji, statystyki bohaterów i łotrów oraz potworów, z którymi mogą zmierzyć się postacie graczy. Ponadto całkiem nowy narracyjny system misji.

„Weird War I: Player’s Guide” – KUP! „Weird War I: War Master’s Handbook” – KUP!

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.