Google+ Playbook do „Pathfindera” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Playbook do „Pathfindera”

Trapdoor Technologies we współpracy z Paizo stworzy specjalną aplikację do prowadzenia gry fabularnej „Pathfinder”.

Playbook połączy wszystkie potrzebne do gry elementy w jednym miejscu. Dzięki aplikacji gracze będą mogli stworzyć swoje postacie i nimi zarządzać, a Mistrzowie Gry kupować gotowe przygody i kampanie z szybkim dostępem do zasad, statystyk i możliwością dzielenia się informacjami.

Aplikacja w poprzedniej wersji jest już dostępna w AppStore, nowa wersja zawierać będzie jednak wszystkie zasady oraz licencjonowane ilustracje, a także dostęp do wydarzeń Pathfinder Society Organized Play i ogromnej biblioteki przygód do „Pathfindera”.

Premiera nowej aplikacji Playbook do „Pathfindera” zapowiedziana została na drugi kwartał 2016 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://trapdoortechnologies.com/playbook/

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Paizo

Założone w 2002 roku amerykańskie wydawnictwo specjalizujące się w produktach do gier na mechanice d20. Początkowo, do roku 2007 wydawało magazyny "Dungeon" oraz "Dragon" przeznaczone dla fanów "Dungeons & Dragons". Obecnie wydawca gry fabularnej "Pathfinder" oraz jedno z największych wydawnictw na rynku.

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.