Google+ „Exalted Third Edition” w sprzedaży! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Exalted Third Edition” w sprzedaży!

Jedna z największych zbiórek związanych z grami fabularnymi po prawie trzech latach doczekała się realizacji. Podręcznik do trzeciej edycji „Exalted” jest dostępny.

Projekt zebrał w czerwcu 2013 roku prawie 700 tysięcy dolarów dolarów. Premiera podręcznika miała się odbyć tego samego roku.

Trzecia edycja systemu zawiera nowe opowiadanie autorstwa Geoffa Grabowskiego i nowe ilustracje, rozszerzone i odnowione zasady gry i kreacji bohatera oraz wzbogacone tło fabularne z obszernymi opisami miejsc i regionów ze świata „Exalted”.

Podręcznik liczy 659 stron.

KUP TERAZ!

Możecie go zakupić za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie od 29,99 dolarów za wersję elektroniczną (PDF) do 114,99 dolarów za wersję w druku premium w twardej oprawie.

Druga edycja „Exalted” została wydana w Polsce w 2009 roku nakładem wydawnictwa Imaginator.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Exalted

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Onyx Path Publishing

Amerykańskie wydawnictwo stworzone przez Richarda Thomasa, dyrektora kreatywnego wydawnictwa White Wolf. Obecnie wydaje gry na licencji nowego Świata Mroku oraz inne wydawane wcześniej przez White Wolf.