Google+ „Nasiona Herezji” – przygoda do „Dark Heresy 2” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Nasiona Herezji” – przygoda do „Dark Heresy 2”

Polska wersja darmowej przygody „Seeds of Heresy” do „Dark Heresy 2” jest dostępna do pobrania.

„Nasiona Herezji” to przygoda do gry Dark Heresy, w której gracze zostają z rozkazu Inkwizytora wysłani na pozornie zapomniany świat agrarny, od wielu lat wyjęty spod jarzma Imperium. Niedawno odebrana wiadomość astropatyczna pozwoliła na nowo odkryć tę planetę i dała powody do niepokoju, sugerując plugawe herezje. Na planecie w istocie zagnieździło się zepsucie, a gracze odkryją szereg zwaśnionych frakcji spragnionych pomnażania władzy, być może z pomocą Niszczycielskich Potęg. Czy bohaterowie, stąpający po świecie tak długo pozbawionym Blasku Imperatora, zdołają dojść prawdy i powstrzymać planetę przed upadkiem w Chaos?

Przygoda autorstwa Johna Dunna została przetłumaczona przez Krzysztofa Kowalczyka, pod redakcją Michała „Baniaka” Bańki. Autorem ilustracji na okładce jest Greg Bobrowski.

Liczący 23 strony plik PDF możecie ściągnąć za darmo ze strony gry (dział Wsparcie) w wersji standardowej lub ekonomicznej, z białym tłem.

Źródło wieści: Facebook


Dowiedz się więcej:


Copernicus Corporation

Polskie wydawnictwo powstałe w 1995 roku, zajmujące się publikowaniem gier fabularnych, paragrafowych i karcianych oraz książek science fiction i fantasy. Wśród gier fabularnych wydanych przez Copernicus Corporation są takie tytuły jak "Cyberpunk 2020", druga edycja "Warhammera" oraz "Zamek Falkenstein".

Dark Heresy

Gra fabularna osadzona w uniwersum "Warhammera 40 000", w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.