Google+ Black Library wraca do Polski | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Black Library wraca do Polski

Copernicus Corporation rozpoczęło przedsprzedaż książek ze wznowionej polskiej edycji serii Black Library, osadzonej w realiach „Warhammera 40 000”.

Wydawnictwo w połowie lutego ogłosiło, że będzie kontynuować trzy sztandarowe cykle „Herezja Horusa”, „Duchy Gaunta” i „Kosmiczny Wilk”, rozpocznie też nową serię „Space Marine Battles”, a także dokończy sagę o przygodach Gotreka i Felixa.

Do przedsprzedaży trafiły książki zapowiedziane na drugi i trzeci kwartał 2016 roku:

  • „Czyste Srebro” („Straight Silver”)
  • „Wilcze Ostrza” („Wolfblade”)
  • „Synowie Fenrisa” („Sons of Fenris”)
  • „Descent of Angels”
  • „Świat Rynn” („Rynn’s World”)

Możecie je zamówić w sklepie wydawnictwa. Książki zostaną wydane w miękkiej oprawie, w tym samym formacie, co poprzednio wydane z polskiej serii Black Library.

ZAMÓW TERAZ!

Źródło wieści: Git Games


Dowiedz się więcej:


Copernicus Corporation

Polskie wydawnictwo powstałe w 1995 roku, zajmujące się publikowaniem gier fabularnych, paragrafowych i karcianych oraz książek science fiction i fantasy. Wśród gier fabularnych wydanych przez Copernicus Corporation są takie tytuły jak "Cyberpunk 2020", druga edycja "Warhammera" oraz "Zamek Falkenstein".

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.

Warhammer 40 000