Google+ Dzikie Święta i nowości od Fajne RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dzikie Święta i nowości od Fajne RPG

Fajne RPG poinformowało o przedsprzedaży podręczników „Przewodnik po Westeros”, „Savage Worlds Edycja Polska 2015” i „Nowe Światy III” oraz akcji promocyjnej Dzikie Święta.

Podręcznik „Nowe Światy III” to kolejny zestaw settingów do systemu „Adventurers!”. Tym razem dostępne będą dwa settingi z konkursu na setting – zwycięski „Świat Zabawek” oraz wyróżniony „Noir”. Trzecim settingiem będzie świat „Piraci voodoo” autorstwa Gilberta Gallo. Podręcznik można zamawiać w przedsprzedaży w cenie 20 zł w sklepie wydawcy.

Fajne RPG wystartowało też z promocją Dzikie Święta. W ramach uruchomionej przedsprzedaży podręczników „Przewodnik po Westeros” oraz uaktualnionego „Savage Worlds Edycja Polska 2015” można zakupić inne podręczniki w wyjątkowo niskich cenach.

Szczegóły na stronie wydawnictwa.

Źródło wieści: Strona Fajne RPG


Dowiedz się więcej:


A Song of Ice and Fire

Gra fabularna fantasy na podstawie cyklu powieściowego George'a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia” oraz serialu telewizyjnego „Gra o Tron”. Wydawcą jest Green Ronin Publishing. Po śmierci władcy Siedmiu Królestw rozpoczyna się bezpardonowa walka o sukcesję.

Adventurers!

Czterostronicowa minigra fabularna autorstwa Umberto Pignatelliego nawiązująca do klasycznych, staroszkolnych gier fabularnych.

Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.