Google+ „Dark Heresy 2” – spis treści, fragment opowiadania i dalsze plany | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Dark Heresy 2” – spis treści, fragment opowiadania i dalsze plany

Podręcznik do polskiej wersji drugiej edycji gry fabularnej „Dark Heresy” trafił do druku, wydawnictwo udostępniło spis treści oraz fragment opowiadania z podręcznika.

Jak poinformowano na stronie gry, praca drukarni potrwa mniej więcej 6 tygodni, więc książek w swoim magazynie wydawnictwo oczekuje w pierwszej połowie listopada. Jako pierwsze podręcznik otrzymają (przedpremierowo) osoby, które zamówiły go w przedsprzedaży. Premiera przewidziana jest na przełom listopada i grudnia. Dokładny termin zostanie podany 30 dni przed premierą.

Ze strony oraz profilu gry w serwisie Facebook można pobrać:

W serwisie Youtube redaktor naczelny wydania podręcznika, Michał „Baniak” Bańka opowiedział o działaniach redakcji oraz planach dotyczących wsparcia gry w przyszłości.

Podręcznik oraz materiały dodatkowe możecie jeszcze zamówić w przedsprzedaży w sklepie Copernicus Corporation.

Źródło wieści: Facebook


Dowiedz się więcej:


Copernicus Corporation

Polskie wydawnictwo powstałe w 1995 roku, zajmujące się publikowaniem gier fabularnych, paragrafowych i karcianych oraz książek science fiction i fantasy. Wśród gier fabularnych wydanych przez Copernicus Corporation są takie tytuły jak "Cyberpunk 2020", druga edycja "Warhammera" oraz "Zamek Falkenstein".

Dark Heresy

Gra fabularna osadzona w uniwersum "Warhammera 40 000", w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.