Google+ „The Witcher Role-Playing Game” od R. Talsorian Games | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„The Witcher Role-Playing Game” od R. Talsorian Games

CD Projekt RED oraz wydawnictwo R. Talsorian Games zapowiedziało wydanie gry fabularnej osadzonej w świecie znanym z cyklu powieściowego Andrzeja Sapkowskiego i serii gier komputerowych „Wiedźmin”.

Gra wydana będzie na mechanice Fuzion znanej z gier „Sengoku” oraz ” Cyberpunk v.3″ i nosić będzie miano „The Witcher  Role-Playing Game”. Ma oferować wszystko co potrzebne, by wcielić się w wiedźmina, kupca czy zwykłego rozrabiakę i rozgrywać przygody na Kontynencie. Nie podano czy gra ukaże się tylko po angielsku, czy też po polsku. Premiera zapowiedziana jest na połowę 2016 roku.

Warto przypomnieć, że w roku 2001 została wydana przez Wydawnictwo MAG gra fabularna „Wiedźmin: Gra wyobraźni”, która doczekała się jednego dodatku, pełnej kampanii oraz trzech numerów pisma tematycznego „Biały Wilk”.

Źródło wieści: thewitcher.com


Dowiedz się więcej:


CD Projekt RED

Polski deweloper gier komputerowy, oddział spółki CD Projekt SA. Twórcy gier z serii "The Witcher" oraz zapowiedzianej gry "Cyberpunk 2077". Obecnie we współpracy z wydawnictwem R. Talsorian Games wyda grę fabularną "The Witcher Role-playing Game".

R. Talsorian Games

Wydawnictwo założone przez Mike'a Pondsmitha w 1982 roku. Znane między innymi z gier fabularnych "Cyberpunk 2020, "Castle Falkenstein" i "Dragon Ball Z". Obecnie wydawnictwo współpracuje z CD Projekt RED nad grą komputerową "Cyberpunk 2077" oraz grą fabularną "The Witcher Role-playing Game".