Google+ Powstanie serial „The Gamers”? | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Powstanie serial „The Gamers”?

Twórcy znanej wielu erpegowcom serii filmów „The Gamers” zbierają fundusze na cztery piloty nowych seriali, z których jeden, wybrany przez fanów otrzyma pełen sezon. Wśród propozycji jest serial „The Gamers”, z obsadą z pierwszej części filmu.

Przy współpracy z czterema grupami Dead Gentlemen Productions stworzyło skrypty pilotów do czterech nowych seriali:

  • „The Gamers: The Series” – Nathan Rice, Matt Shimkus, Phil M. Price oraz Justin McGregor z obsady pierwszego filmu „The Gamers” wracają do gry. The Shadow otwiera portal z Ziemi do Fartherall. Bohaterowie muszą zdecydować czy chcą wrócić do domu, czy po raz kolejny próbować pokrzyżować szyki złemu arcywrogowi. Fabuła serii prowadzić będzie do wydarzeń z zapowiedzianej czwartej części filmu „The Gamers”.
  • „The Mirror Game” – grupa dzieciaków odkrywa, że miejska legenda nie tylko jest prawdziwa, ale pozwala otwierać portal do światów znanych z mitologii H.P. Lovecrafta.
  • „Brass” – przygody genialnej wiktoriańskiej rodziny, która goniąc swego arcywroga dzięki wehikułowi czasu trafia do Seattle 2015 roku.
  • „Demon Hunters: Red Tape” – Agent tajnej organizacji do spraw nadnaturalnych zostaje przydzielony do działu zasobów ludzkich, gdzie musi zająć się potworami, które chcą zacząć walczyć po dobrej stronie. „The Office” spotyka „Supernatural”.

Prace nad pilotami seriali rozpoczną się na początku czerwca. Ukończone filmy zostaną udostępnione najpierw wspierającym, a następnie upublicznione w serwisie Youtube (na kanale Zombie Orpheus Entertainment).

Zbiórka potrwa do 30 maja.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


The Gamers

Seria niskobudżetowych satyrycznych filmów o graczach RPG, które zyskały popularność wśród grających oraz wierne grono fanów. Pierwszy film "The Gamers" powstał w 2002 roku. Kolejne części "The Gamers: Dorkness Rising" oraz "The Gamers: Hands of Fate" premierę miały odpowiednio w 2006 oraz w 2013 roku. Wszystkie są dostępne za darmo w serwisie Youtube.