Google+ Nowy dodatek do „Eclipse Phase” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowy dodatek do „Eclipse Phase”

Posthuman Studios poinformowało o wydaniu podręcznika „Firewall”, nowego dodatku do systemu „Eclipse Phase”.

Suplement w całości poświęcony jest organizacji Firewall, która chroni mieszkańców Układu Słonecznego przed różnymi zagrożeniami. W liczącym około 200 stron podręczniku znajdzie się m.in. szczegółowy opis tej organizacji, znanych agentów i trwających misji. Całość uzupełniona będzie o 16 gotowych postaci oraz nowe zasady i sprzęt.

Podręcznik w wersji elektronicznej (PDF) możecie kupić za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 14,99 dolarów.

Podręcznik w druku będzie dostępny za 6-10 tygodni.

W tym miejscu można zapoznać się ze spisem treści podręcznika.

Źródło wieści: Posthuman Studios


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".