Google+ International Tabletop Day 2015 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

International Tabletop Day 2015

W sobotę 11 kwietnia po raz trzeci odbywa się International Tabletop Day, którego celem jest promocja tradycyjnych gier. Tak jak w poprzednich latach DriveThruRPG z okazji wydarzenia przygotowało atrakcyjne promocje.

International Tabletop Day to wydarzenie zainicjowane przez kanał Geek & Sundry (w ramach którego Wil Wheaton prowadzi program „Tabletop”), twórcy zachęcają do rozegrania w ten dzień kilku godzin w gry fabularne, planszowe lub bitewne w każdy zdatnym do tego miejscu.

Można także namówić lokalny sklep lub bibliotekę, a nawet miejsce pracy do organizacji jakiegoś wydarzenia związanego z tą tematyką i zgłosić to wydarzenie poprzez stronę inicjatywy. W tym roku twórcy zapowiedzieli dla każdego zarejestrowanego wydarzenia atrakcyjne nagrody w postaci gier.

Felicia Day oraz Wil Wheaton świętować będą w Los Angeles, wydarzenie będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem kanału Geek & Sundry w serwisie Twitch.tv (w godzinach 11am-6pm).

Tak jak w poprzednich latach także DriveThruRPG w ramach International Tabletop Day przygotowało specjalne promocje.

Podręcznik główny do piątej edycji „Shadowruna” w formacie PDF kupicie już za 5 dolarów, a podręcznik główny do „Travellera” za niecałe 6 dolarów.

CelebratingTabletopGames-Banner


Dowiedz się więcej:


Geek & Sundry

Założony przez Felicię Day kanał w serwisie Youtube, w ramach którego ukazują się programy poświęcone fantastyce, komiksom oraz grom, a także różnego rodzaju vlogi fantastyczne.

International TableTop Day

Prowadzona przez kanał Geek & Sundry inicjatywa mająca promować gry fabularne, planszowe, bitewne i karciane. W roku 2014 przypadła na dzień 5 kwietnia.

Tabletop

Program w ramach kanału Geek & Sundry, w którym Wil Wheaton – aktor, scenarzysta i publicysta – zaprasza znane osoby popkultury fantastycznej (filmy, seriale, komiksy, gry) i razem z nimi prezentuje gry planszowe, karciane, a także fabularne.