Google+ Polska, druga edycja „Warhammera” w druku na żądanie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Polska, druga edycja „Warhammera” w druku na żądanie

Copernicus Corporation wprowadza do swojej oferty podręczniki do drugiej edycji „Warhammera” w opcji druku na żądanie.

Jako pierwszy w nowej opcji do sklepu wydawnictwa trafił dodatek „Dziedzictwo Sigmara”, którego długa nieobecność na wirtualnych półkach sprawiła, iż jego cena na aukcjach internetowych osiągała wielkie wartości.

Podręcznik jest obecnie dostępny w technice druku cyfrowego do nabycia w sklepie wydawnictwa za 59 złotych. „Dziedzictwo Sigmara” to książka w miękkiej, kolorowej okładce (folia mat.), licząca 140 czarno-białych stron na papierze kredowym (mat. 115 g.).

Już niedługo w ofercie dostępne będą także „Zbrojownia Starego Świata” oraz „Bestiariusz Starego Świata”.

Źródło wieści: Copernicus Corporation


Dowiedz się więcej:


Copernicus Corporation

Polskie wydawnictwo powstałe w 1995 roku, zajmujące się publikowaniem gier fabularnych, paragrafowych i karcianych oraz książek science fiction i fantasy. Wśród gier fabularnych wydanych przez Copernicus Corporation są takie tytuły jak "Cyberpunk 2020", druga edycja "Warhammera" oraz "Zamek Falkenstein".

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.