Google+ „Iron Kingdoms Unleashed” – nadciąga dzikie oblicze zachodniego Immoren! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Iron Kingdoms Unleashed” – nadciąga dzikie oblicze zachodniego Immoren!

W oczekiwaniu na kwietniową premierę „Iron Kingdoms Unleashed” fani uniwersum mogą już kupić lub ściągnąć za darmo zestaw wprowadzający.

„Iron Kingdoms Unleashed” to nowa gra fabularna osadzona w tym samym uniwersum, co nagrodzone w plebiscycie ENnie Awards „Iron Kingdoms RPG”. Gracze korzystając ze znajomej mechaniki, opartej na rozwiązaniach gier bitewnych „Warmachine” oraz „Hordes”, wcielą się tym razem w bohaterów dzikich terenów zachodniego Immoren. Do wyboru będzie osiem dzikich oraz potwornych ras: bog trog, farrow, gatorman, człowiek, Nyss, pyg, Tharn, trollkin.

Welcome to the savage side of the Iron Kingdoms! Iron Kingdoms Unleashed explores the untamed lands of western Immoren, where even the heroes are monsters. To survive, you’ll need a bad attitude and a big appetite. Bash, slice, and chomp your way through your foes, then use their broken bodies as a power-packed snack to fuel your rampages or as ingredients for your primal magic. Monsters may be bad, but being a monster is good.

Premiera podręcznika głównego zapowiedziana jest na 22 kwietnia. Przewidywana cena to 59,99 dolarów. Zamawiając podręcznik do 30 kwietnia w ramach promocji otrzymacie wersję PDF gratis. Wystarczy przesłać wydawnictwu skan rachunku.

Już teraz za to do sklepów trafił zestaw wprowadzający „Iron Kingdoms Unleashed Adventure Kit”, w którym znajdziecie podstawowe zasady (32 strony), przygodę (32 strony) oraz wszelkie akcesoria, w tym figurki, linijkę, plansze oraz kości. Przewidywany koszt to 44,99 dolarów.

Jeżeli chcecie przetestować „Iron Kingdoms Unleashed” za darmo, możecie też ściągnąć z DriveThruRPG zestaw „Iron Kingdoms Unleashed Adventure Kit” w wersji PDF. Wersja elektroniczna nie zawiera oczywiście wszystkich akcesoriów.

Źródło wieści: Privateer Press


Dowiedz się więcej:


ENnie Awards

Jedne z najważniejszych nagród rynku gier fabularnych. Nazwa pochodzi od serwisu EN World, który zainicjował akcję. Początkowo dotyczyły jedynie gier z linii d20 i odbywały się za pośrednictwem internetu. Teraz dotyczą całej rzeszy produktów i przyznawane są co roku na konwencie Gen Con. W odróżnieniu od innych nagród, w ENnies o wygranej decydują internauci, sędziowie wybierają tylko nominowane produkty.

Iron Kingdoms

Gra fabularna w konwencji steampunk z elementami magii, osadzona w świecie Żelaznych Królewstw, znanym z gier bitewnych "Warmachine" oraz "Hordes". Mechanika gry, inspirowana rozwiązaniami z gier bitewnych, oparta jest na kości k6. "Iron Kingdoms" wygrało w 2013 ENnie Awards w kategorii Najlepsza Gra oraz Najlepsza Grafika z Okładki.

Privateer Press