Google+ Druga edycja „Werewolf: The Forsaken” już dostępna | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Druga edycja „Werewolf: The Forsaken” już dostępna

Onyx Path Publishing wprowadziło do sprzedaży podręcznik do drugiej edycji gry fabularnej „Wilkołak: Odrzuceni” z linii nowego Świata Mroku.

To drugi po „Vampire: The Requiem” podręcznik, który doczekał się aktualizacji do drugiej edycji. Nowa edycja korzysta z zasad zaprezentowanych w „The God-Machine Chronicle”, „Blood and Smoke: The Strix Chronicle” oraz „Demon: The Descent”.

Drugiej edycji doczekają się w przyszłości także podręczniki „Mage: The Awakening”, „Promethean: The Created” oraz „Changeling: The Lost”.

Podręcznik „Werewolf: the Forsaken 2nd Edition” zawiera:

  • kompletny przewodnik grania wilkołakiem w Świecie Mroku,
  • opisy plemion wilkołaków, ich patronatów oraz magii duchów,
  • nowe spojrzenie na tereny łowieckie wilkołaków na całym świecie,
  • zasady łowów (w tym zaawansowne zasady Świętych Polowań) i pięć przykładów idigam.

Liczący 317 stron podręcznik możecie kupić w formacie PDF za 19,99 dolarów. Wersja w druku na żądanie dostępna będzie (w tym samym sklepie) już niedługo.

Źródło wieści: Onyx Path Publishing


Dowiedz się więcej:


Werewolf the Forsaken

World of Darkness

Nazwa nadana uniwersum gier utrzymanych w klimatach nadnaturalnego horroru wydawanych przez White Wolf, a obecnie Onyx Path Publishing. Gracze wcielają się w śmiertelników odkrywających mroczne sekrety świata lub nadnaturalne istoty jak wampiry czy wilkołaki. Obecnie prowadzone są dwie linie: klasyczny Świat Mroku i nowy Świat Mroku. W Polsce nakładem wydawnictwa ISA wydawane były gry z linii klasycznego Świata Mroku.