Google+ Nowy „Savage Insider” po raz drugi | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowy „Savage Insider” po raz drugi

Do sprzedaży trafił drugi numer nowej wersji magazynu „Savage Insider”, poświęconego grom na mechanice Savage Worlds.

Magazyn powstał w 2011 roku z inicjatywy wydawnictwa Mystical Throne Entertainment, które łącznie wydało 15 numerów pisma (w edycji standardowej i premium). Nową wersję od zeszłego roku wydaje Obatron Productions.

Najnowszy numer „Savage Insider Volume 2 Issue 2: Taking Action” poświęcony jest akcji i liczy 78 stron. W środku znajdziecie przygody („The Damned”, „Mummy Troubles”), nowe opcje mechaniczne (nowe przewagi i zawady), opis bohatera niezależnego do użycia na sesji, porady dla Mistrzów Gry i inne przydatne materiały dla fanów „Savage Worlds”, a także informacje o nowych settingach i dodatkach.

Magazyn w wersji PDF dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 4,49 dolarów.

W 2015 roku wydawnictwo planuje wydać kolejne 5 numerów magazynu.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Obatron Productions

Amerykańskie wydawnictwo zajmujące się pisaniem na zamówienie, wydawaniem gier fabularnych i settingów, a także krótkich powieści. Wydawca settingu "Tunse'al" na mechanice Savage Worlds, a także magazynu "Savage Insider".

Savage Insider

Założony w 2011 roku przez Mystical Throne Entertainment, a obecnie wydawany przez Obatron Productions, magazyn poświęcony grom na mechanice Savage Worlds. Oprócz wersji standardowej ukazało się też 5 numerów wersji premium.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.