Google+ „Ninth World Guidebook” – wszystko o świecie „Numenery” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Ninth World Guidebook” – wszystko o świecie „Numenery”

„Ninth World Guidebook”, przewodnik rozszerzający informacje o świecie „Numenery” poza tereny opisane w podręczniku głównym, jest dostępny w sprzedaży w druku i w wersji elektronicznej.

Podręcznik przedstawia nowe miejsca oraz opisuje dokładniej tereny wspomniane już w poprzednich publikacjach. Znajdziecie w nim więcej informacji między innymi o mroźnych ziemiach za Południowym Murem, wulkanicznych terenach Vralk czy królestwie Corao.

Poza opisami świata w liczącej 256 stron książce znalazły się też pomysły na przygody, opisy nowych przeciwników oraz nowe opcje mechaniczne dla bohaterów.

Podręcznik możecie kupić w wersji elektronicznej (PDF) na DriveThruRPG w cenie 17,99 dolarów.

Wersja w druku dostępna jest między innymi w sklepie wydawnictwa w cenie 49,99 dolarów.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Monte Cook

Wielokrotnie nagradzany autor (lub współautor) ponad 90 różnych gier fabularnych i suplementów, takich jak "Ptolus", "Monte Cook's World of Darkness" oraz "Numenera". Właściciel wydawnictwa Monte Cook Games, wydawcy "Numenery" oraz "The Strange".

Numenera

Osadzona w dalekiej przyszłości gra fabularna łącząca konwencje science fantasy i postapokalipsy. Gracze wcielą się w członków nowej cywilizacji o poziomie technologicznym zbliżonym do średniowiecza. W licznych ruinach będą mogli jednak znaleźć pozostałości po dawnych, bardzo zaawansowanych technologicznie cywilizacjach. Gra została wydana w trzecim kwartale 2013 roku dzięki funduszom zebranym w serwisie Kickstarter.