Google+ Ankieta wydawnicza od Fajne RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Ankieta wydawnicza od Fajne RPG

Wydawnictwo Fajne RPG na swojej stronie uruchomiło ankietę, która ma wskazać, co fani chcą zobaczyć wydane w języku polskim.

Ankieta dotyczy wyłącznie linii Savage Worlds. Wśród propozycji znalazły się dwa tzw Companions do Savage Worlds, Science Fiction i Fantasy, wprowadzające nowe zasady, przewagi i zawady oraz pomysły do gry.

Zaproponowano też wydanie settingów „Accursed” i „Weird War II” oraz dodatki do systemów „Bestie i Barbarzyńcy” i przygody do „Deadlands: Reloaded”.

Wydawnictwo zaznacza, że choć podane tytuły mają ogromną szansę na wydanie to mogą też wystąpić nieprzewidziane przeszkody.

Fajne RPG może też wydać kilka z wymienionych pozycji. Nie planowana jest zbiórka w serwisach crowdfundingowych na wydanie wybranych pozycji.

Źródło wieści: Strona wydawcy


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.