Google+ „Psia Krew” wydana | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Psia Krew” wydana

Nakładem wydawnictwa Dungal Games ukazała się nowa, polska gra fabularna „Psia Krew”.

Grę zapowiedziano w roku 2012 i pierwotnie miała się ukazać nakładem wydawnictwa Galmadrin. Autorem gry jest Przemysław Ławniczak.

Grę opisano tak:

Ta gra oferuje Tobie i Twoim przyjaciołom niepowtarzalną formę rozrywki w klimatach filmów akcji z lat 80/90 tych, w których łuski sypią się jak oszalałe. Jej akcja rozgrywa się w dość nietypowym świecie, który przypomina nasz. Z jedną różnicą: zamiast ludzi żyją w nim psy. 

Wyobraź sobie dobermana, w zwolnionym tempie rzucającego się za kontuar, w barze z powietrzem gęstym od ołowiu. Możesz stworzyć swojego psa lub sukę dowolnej rasy, zawodu (chyba, że go straciłeś), z totalnie spapranym życiem. Mechanika i opis tego świata Ci to umożliwi.

Mającą 58 stron grę można zakupić w sklepie Rebel.pl za 35 złotych.

Więcej informacji o „Psiej Krwi” znajdziecie na stronie gry.

Źródło wieści: Rebel.pl


Dowiedz się więcej:


Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Psia Krew

Sensacyjna gra fabularna autorstwa Przemysława Ławniczaka, w której wcielić się można w humanoidalne psy. Klimat nawiązuje do sensacyjnych filmów z lat 80. i 90. XX wieku.