Google+ „The Gamers: Natural One” i „Humans & Households” dostępne za darmo | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„The Gamers: Natural One” i „Humans & Households” dostępne za darmo

Kolejne produkcje studia Zombie Orpheus Entertainment, twórców między innymi filmów „The Gamers” oraz „The Gamers: Dorkness Rising” możecie obejrzeć za darmo za pośrednictwem serwisu Youtube.

Miniserie powstały dzięki udanej zbiórce w serwisie Kickstarter z początku zeszłego roku. Na produkcje zebrano ponad 30 tysięcy dolarów. Obie składają się z trzech, liczących około 10 minut odcinków.

„The Gamers: Natural One”: Gary dowiaduje się, że jego siostra jest zaręczona z nie-graczem, zabiera swojego przyjaciela Leo do Kanady na sesję cyberpunkowej gry fabularnej „Cyberrun”. Podczas gry Gary musi zdecydować pomiędzy ukończeniem misji swojej postaci z gry a sabotowaniem działań grupy i zniszczeniem związku jego siostry.

„Humans & Households”: Grupa najodważniejszych poszukiwaczy przygód w królestwie postanawia swój wolny dzień przeznaczyć na relaks przy grze „Humans & Households”, w której zmierzą się z grozą życia na przedmieściach, tabunem wałęsających się samochodów, alarmami antywłamaniowymi oraz złowieszczym strażnikiem domu.

Jeżeli chcecie dodatkowo wesprzeć twórców, serie możecie także zakupić za 10 dolarów na oficjalnej stronie studia.

Źródło wieści: Youtube


Dowiedz się więcej:


The Gamers

Seria niskobudżetowych satyrycznych filmów o graczach RPG, które zyskały popularność wśród grających oraz wierne grono fanów. Pierwszy film "The Gamers" powstał w 2002 roku. Kolejne części "The Gamers: Dorkness Rising" oraz "The Gamers: Hands of Fate" premierę miały odpowiednio w 2006 oraz w 2013 roku. Wszystkie są dostępne za darmo w serwisie Youtube.