Google+ „Robotica: The Cult Of Technology” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Robotica: The Cult Of Technology” w sprzedaży

Anglojęzyczna edycja polskiej, apokaliptycznej gry fabularnej science fiction „Robotica” trafiła do sprzedaży w sklepie DriveThruRPG.

„Robotica” jest grą fabularną, opowiadającą o bohaterach walczących o przetrwanie w trakcie narastającego chaosu, który można przyrównać do apokalipsy. Akcja toczy się w odległej, mocno skomputeryzowanej rzeczywistości, przeplatającej się z nałożoną nań cyberprzestrzenią. Gracze wcielają się w postaci samoświadomych robotów, cyborgów, mutantów, androidów, wyswobodzonych klonów korporacyjnych, Hiperistoty.

„Robotica” w oryginalnej wersji zadebiutowała w sierpniu 2010 roku i była pierwszą wydaną grą fabularną Rafała Olszaka, twórcy „Afterbomb Madness”. Już rok później ruszyły prace nad anglojęzyczną wersją gry.

To czwarta polska gra fabularna (lub setting), po „De Profundis”, „Nemezis” oraz „Wolsungu”, która doczekała się tłumaczenia na język angielski.

Podręcznik liczy 472 strony i jest dostępny w formacie PDF za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 15 dolarów.


Dowiedz się więcej:


Afterbomb Madness

Postapokaliptyczna gra fabularna osadzona w alternatywnej, stylizowanej na lata 50. XX wieku Ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra wykorzystuje autorską mechanikę „Adrenalina”, podczas gry używa się pełnego zestawu kostek (od k4 po k20).

Cyfrografia

Polskie wydawnictwo założone przez Rafała Olszaka. Wydawca gier fabularnych "Robotica" oraz "Afterbomb Madness".

Robotica

Apokaliptyczna gra fabularna science fiction, autorstwa Rafała Olszaka, w której gracze wcielają się w roboty, mutanty lub sztuczną inteligencję.