Google+ „Valiant Universe: The Roleplaying Game” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Valiant Universe: The Roleplaying Game” w sprzedaży

Catalyst Game Labs wprowadziło do sprzedaży opartą na komiksowym uniwersum Valiant Entertainment grę fabularną „Valiant Universe: The Roleplaying Game”.

Valiant Entertainment to znane i nagradzane na amerykańskim rynku wydawnictwo, z bazą ponad 1750 bohaterów. Od 1989 roku sprzedało ponad 80 milionów komiksów. W 2012 roku firma wygrała Diamond Gem Award w kategorii Comic Book Publisher of the Year. Od 2012 roku trwają także prace nad filmami opartymi na dwóch seriach komiksowych „Bloodshot” oraz „Shadowman”. Wczoraj zapowiedziano prace nad kolejnym, opartym na serii „Archer & Armstrong”.

Dzięki grze fabularnej „Valiant Universe: The Roleplaying Game” gracze będą mogli stworzyć własne postaci, albo się wcielić w najbardziej znanych bohaterów uniwersum Valiant, takich jak X-O Manowar, Bloodshot, Shadowman czy Toyo Harada, a także setki innych. Gra oparta jest na mechanice Cue System, wykorzystującej cały zestaw kości (od k4 do k20). Z materiałami wprowadzającymi, udostępnianymi przez wydawnictwo już od kwietnia tego roku, możecie się zapoznać między innymi za pośrednictwem DriveThruRPG.

Podręcznik główny w wersji elektronicznej dostępny jest w cenie 9,99 dolarów na DriveThruRPG. Wersję w druku możecie zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa w cenie od 39,99 dolarów.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Valiant Universe RPG

Wydawana przez Catalyst Game Labs gra fabularna osadzona w uniwersum komiksów Valiant Entertainment. Gra oparta jest na mechanice Cue System, wykorzystującej cały zestaw kości (od k4 do k20).