Google+ „Savage Insider” w nowym formacie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Savage Insider” w nowym formacie

Do sprzedaży trafił pierwszy numer nowej wersji magazynu „Savage Insider”, poświęconego grom na mechanice Savage Worlds.

Magazyn powstał w 2011 roku i oryginalnie wydawany był przez Mystical Throne Entertainment. Ukazało się 10 numerów magazynu w wersji standardowej oraz 5 numerów w wersji premium. Na początku tego roku „Savage Insider” zmienił wydawcę na Obatron Productions. Nową redaktorką naczelną została Vickey A. Beaver, zmieniła się też nieco formuła magazynu.

Najnowszy numer „Savage Insider Volume 2 Issue 1: Rebirth and Reinvention” poświęcony jest odrodzeniom i ponownym odkryciom i liczy 74 strony. W środku znajdziecie przygody, nowe opcje mechaniczne, opis nowego ekwipunku, porady dla Mistrzów Gry i inne przydatne materiały dla fanów „Savage Worlds”.

Magazyn w wersji PDF dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 4,49 dolarów.

W ramach promocji klikając w specjalny odnośnik do 4 sierpnia magazyn możecie nabyć już za 3,39 dolarów.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Obatron Productions

Amerykańskie wydawnictwo zajmujące się pisaniem na zamówienie, wydawaniem gier fabularnych i settingów, a także krótkich powieści. Wydawca settingu "Tunse'al" na mechanice Savage Worlds, a także magazynu "Savage Insider".

Savage Insider

Założony w 2011 roku przez Mystical Throne Entertainment, a obecnie wydawany przez Obatron Productions, magazyn poświęcony grom na mechanice Savage Worlds. Oprócz wersji standardowej ukazało się też 5 numerów wersji premium.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.