Google+ Będą kolejne dodatki do „A Song of Ice and Fire Roleplaying” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Będą kolejne dodatki do „A Song of Ice and Fire Roleplaying”

Green Ronin Publishing poinformowało o odnowieniu licencji na grę fabularną opartą na powieściach z serii „Pieśni Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina.

Już 4 sierpnia ukaże się dodruk niedostępnego przez ostatnie kilka miesięcy podręcznika głównego „A Song of Ice and Fire Roleplaying”. Podręcznik zostanie wydany w wersji poprawionej, zawierającej erratę z pierwszego druku.

Na początek 2015 roku natomiast wydawnictwo zapowiedziało nową przygodę „Dragon’s Hoard” . Podręcznik będzie liczył 160 stron, grafikę okładkową przygotował Sławomir Maniak. Polscy gracze artystę mogą kojarzyć między innymi z jego ilustracji do gry fabularnej „Neuroshima”.

Źródło wieści: Green Ronin Publishing


Dowiedz się więcej:


A Song of Ice and Fire

Gra fabularna fantasy na podstawie cyklu powieściowego George'a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia” oraz serialu telewizyjnego „Gra o Tron”. Wydawcą jest Green Ronin Publishing. Po śmierci władcy Siedmiu Królestw rozpoczyna się bezpardonowa walka o sukcesję.

Green Ronin Publishing

Wielokrotnie nagradzane amerykańskie wydawnictwo założone w 2000 roku przez Chrisa Pramasa, współtwórcę "Warhammera". Do najbardziej znanych linii wydawniczych Green Ronin Publishing należą "Mutants & Masterminds", "Dragon Age" oraz "A Song of Ice and Fire Roleplaying".

Neuroshima

Polska gra fabularna, której akcja osadzona jest w postnuklearnym świecie przyszłości. Jest rok 2050, Stany Zjednoczone rzucone na kolana w wyniku buntu maszyn nie potrafią się podnieść i sprostać naporowi wroga. Potężny Moloch, po części istota, po części monumentalna konstrukcja i sieć sprzężonych ze sobą maszyn napiera na południe zdobywając kolejne amerykańskie miasteczka. Ludzie zatracili ze sobą kontakt, są zdziesiątkowani, zdruzgotani końcem świata, który niechybnie nadchodzi… Gra czerpie z tradycji dzieł postapokaliptcznych, zarówno z głośnej serii filmów Mad Max, jak i kultowej serii gier komputerowych Fallout, jak i dziesiątków mniej znanych dzieł tego nurtu.