Google+ „QuestLog” – nowy biuletyn RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„QuestLog” – nowy biuletyn RPG

Pierwszego lipca w sieci oraz w sklepie DriveThruRPG zadebiutuje „QuestLog”, nowy projekt Roberta Ogłodzińskiego, twórcy strony Ancient Scroll.

„QuestLog” będzie nowym, wydawanym co miesiąc magazynem poświęconym grom fabularnym. W środku znajdą się przede wszystkim pomysły na przygody oraz praktyczne porady dotyczące różnych aspektów prowadzenia gry.

Miesięcznik można już zamówić w subskrybcji trzech, sześciu i dwunastu egzemplarzy, w cenie od 8,49 dolarów.

Informacje o zawartości kolejnych numerów „QuestLoga” oraz dodatkowe materiały znajdą się w przyszłości na stronie magazynu.

Robert Ogłodziński

Twórca serwisu Ancient Scroll

„QuestLog” będzie tylko w wersji angielskiej. To bardziej biuletyn niż magazyn, maksimum praktycznych treści, minimum dywagacji.

„QuestLog” narodził się po miesiącach zastanawiania się co robić dalej z Ancient Scroll’em, doświadczeniach w publikowaniu na DriveThruRPG oraz doświadczeniach przy pracy nad grami komputerowymi.

Do tego jest to także próba rozgrzeszenia samego siebie za zbyt wiele porzuconych projektów… do których może jeszcze kiedyś wrócę ;) A może same ożyją…

Do tego dochodzi moje doświadczenie w robieniu gazet, ale to zupełnie inna historia. „QuestLog” będzie miał formę raczej spisanego i usystematyzowanego brainstormu.

 

Źródło wieści: informacja własna


Dowiedz się więcej:


Ancient Scroll

Stworzone przez Roberta Ogłodzińskiego serwis i wydawnictwo prezentujące różnego rodzaju materiały dla mistrzów gry i graczy.