Google+ „Savage Insider” zmienia wydawcę | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Savage Insider” zmienia wydawcę

Znany magazyn poświęcony grom na mechanice Savage Worlds od 11. numeru będzie wydawany przez Obatron Productions.

Magazyn powstał w 2011 roku za sprawą wydawnictwa Mystical Throne Entertainment. Dotychczas ukazało się 9 numerów darmowej wersji magazynu oraz 5 numerów magazynu w wersji premium.

Kolejny, czyli 10. numer magazynu „Savage Insider”, który ukaże się w kwietniu, będzie ostatnim wydanym pod skrzydłami wydawnictwa Mystical Throne Entertainment. Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie, redaktor naczelny Aaron T. Huss pragnie skupić się na własnych, innych projektach. Funkcję redaktora naczelnego przejmie dotychczasowa wiceredaktorka Vickey A. Beaver.

Więcej informacji o planie wydawniczym oraz zawartości kolejnych numerów czasopisma „Savage Insider” znajdziecie na niedawno powstałej oficjalnej stronie magazynu.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo, którego redaktorem jest Aaron T. Huss odpowiadający także za serwis Roleplayers Chonicle. Wydaje między innymi magazyn "Savage Insider".

Obatron Productions

Amerykańskie wydawnictwo zajmujące się pisaniem na zamówienie, wydawaniem gier fabularnych i settingów, a także krótkich powieści. Wydawca settingu "Tunse'al" na mechanice Savage Worlds, a także magazynu "Savage Insider".

Savage Insider

Założony w 2011 roku przez Mystical Throne Entertainment, a obecnie wydawany przez Obatron Productions, magazyn poświęcony grom na mechanice Savage Worlds. Oprócz wersji standardowej ukazało się też 5 numerów wersji premium.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.