Google+ Premiera „Hard to Kill” i nowości na CDP.pl | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera „Hard to Kill” i nowości na CDP.pl

Do sklepów trafił najnowszy dodatek do gry fabularnej „Afterbomb Madness”. Na platformie CDP.pl zadebiutował natomiast poprzedni dodatek – „Combat Zone”, a także poprzednia gra autora – „Robotica”.

„Hard to Kill” zawiera informacje o realiach, społecznościach i szczególnych miejscach wschodnich Stanów Zjednoczonych. Wprowadza do systemu także nowe opcje mechaniczne, takie jak dziesięć nowych typów postaci , cztery nowe gatunki grywalnych mutantów, nowe Dary Apokalipsy, nowy ekwipunek i broń.

Podręcznik liczy 134 strony i został wydany w twardej, szytej oprawie, na papierze kredowym, w czerni i bieli.

„Hard to Kill” dostępny jest w cenie od 64 złotych w sklepie wydawnictwa oraz w sklepie REBEL.pl.

Alternatywną kartę postaci do „Afterbomb Madness”, uwzględniająca nowości mechaniczne zawarte w poprzednim dodatku „Combat Zone” oraz w najnowszym „Hard to Kill” ściągniecie ze strony gry.

Sam dodatek „Combat Zone” od niedawna dostępny jest także w wersji PDF. Zarówno ten podręcznik, jak i podręcznik do gry fabularnej „Robotica” trafiły do oferty platformy CDP.pl.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Afterbomb Madness

Postapokaliptyczna gra fabularna osadzona w alternatywnej, stylizowanej na lata 50. XX wieku Ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra wykorzystuje autorską mechanikę „Adrenalina”, podczas gry używa się pełnego zestawu kostek (od k4 po k20).

Cyfrografia

Polskie wydawnictwo założone przez Rafała Olszaka. Wydawca gier fabularnych "Robotica" oraz "Afterbomb Madness".