Google+ Znamy datę premiery „Diademu” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Znamy datę premiery „Diademu”

Projekt wydania gry fabularnej „Diadem” osiągnął w serwisie PolakPotrafi.pl zakładany cel finansowy. W związku z tym ogłoszono oficjalną datę premiery podręcznika.

„Diadem” to gra fabularna z uproszczonymi zasadami, osadzona w klasycznych realiach fantasy, z bohaterami, magią i smokami. Zbiórka na wydanie gry ruszyła w serwisie PolakPotrafi.pl 14 stycznia.

Premiera podręcznika głównego w wersji elektronicznej odbędzie się 22 marca podczas konwentu Pyrkon. Premiera wersji w druku nastąpi 5 kwietnia na konwencie Lajconik w Krakowie.

Oprócz podręcznika głównego twórca, Andrzej Rylski w planach ma także wydanie szeregu dodatków, w tym pięciu przygód, jednego minisettingu i jednego suplementu poświęconego smokom.

Więcej informacji o systemie oraz zbiórce znajdziecie:

Zbiórka potrwa jeszcze 4 dni.

Źródło wieści: diadem-rpg.blogspot.com


Dowiedz się więcej:


Diadem

Gra fabularna osadzona w klasycznych realiach fantasy, z bohaterami, magią i smokami. Gra charakteryzuje sie uproszczonymi zasadami (brak podziału postaci na klasy, profesje czy archetypy; brak poziomów postaci).

PolakPotrafi.pl

Polski serwis crowdfundingowy wzorowany na Kickstarterze. Z sukcesem zebrano w nim pieniądze na polską edycję gry fabularnej "Apocalypse World".