Google+ Premiera i konkurs „Hard to Kill” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera i konkurs „Hard to Kill”

Data premiery nowego dodatku do gry fabularnej „Afterbomb Madness” została ujawniona. W związku z tym, że prace nad „Hard to Kill” jeszcze trwają, ogłoszono konkurs, w którym najlepsze pomysły uczestników mają szanse znaleźć się w suplemencie.

„Hard to Kill” zawierać będzie informacje o społecznościach i szczególnych miejscach wschodnich Stanów Zjednoczonych, a ponadto dziesięć nowych typów postaci (między innymi Noname, Hero, Nitro, Felczer, Neo czy Rawhard), cztery nowe gatunki grywalnych mutantów, czternaście nowych grup społecznych, a także nowe Dary Apokalipsy, nowy sprzęt (np. dekoder biostruktury, przestrzenna drukarka) i uzbrojenie.

„Hard to Kill” ukaże się w marcu 2014 roku. Podręcznik będzie liczył 134 strony i zostanie wydany w twardej, szytej oprawie, na papierze kredowym, w czerni i bieli.

Już teraz można zamówić „Hard to Kill” w sklepie wydawnictwa w przedsprzedaży za 55 złotych.

Więcej informacji o dodatku znajdziecie w aktualizacjach na stronie gry.

Do 10 lutego potrwa natomiast konkurs Pamiętne Blizny. Zadaniem uczestników jest jak najciekawsze opisanie bestii przedstawionej na konkursowej ilustracji. Zwycięzca otrzyma rabat na zakup „Hard to Kill”, a jego pomysły znajdą się w podręczniku.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Afterbomb Madness

Postapokaliptyczna gra fabularna osadzona w alternatywnej, stylizowanej na lata 50. XX wieku Ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra wykorzystuje autorską mechanikę „Adrenalina”, podczas gry używa się pełnego zestawu kostek (od k4 po k20).

Cyfrografia

Polskie wydawnictwo założone przez Rafała Olszaka. Wydawca gier fabularnych "Robotica" oraz "Afterbomb Madness".