Google+ Podręczniki „Iron Kingdoms RPG” w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Podręczniki „Iron Kingdoms RPG” w PDF

Podręczniki do nagradzanej gry fabularnej „Iron Kingdoms RPG” dostępne są w wersji elektronicznej w sklepie DriveThruRPG.

„Iron Kingdoms RPG” to gra fabularna w konwencji steampunk z elementami magii, najlepsza gra fabularna (Best Game) 2013 roku w plebiscycie ENnie Awards. Gra korzysta z mechaniki opartej na rozwiązaniach gier bitewnych „Warmachine” oraz „Hordes”.

Elektroniczne wersje podręczników do gry dostępne były dotychczas jedynie za pośrednictwem specjalnej aplikacji wydawnictwa Privateer Press. Teraz trafiły w postaci PDF na DriveThruRPG.

Dostępne są podręczniki:

Ponadto możecie też ściągnąć darmową przygodę „Fools Rush In”, wprowadzającą do systemu. Na 47 stronach znajdziecie podstawowe zasady, pelny scenariusz, 4 gotowe karty postaci oraz mapy bitewne.

Źródło wieści: Privateer Press


Dowiedz się więcej:


Iron Kingdoms

Gra fabularna w konwencji steampunk z elementami magii, osadzona w świecie Żelaznych Królewstw, znanym z gier bitewnych "Warmachine" oraz "Hordes". Mechanika gry, inspirowana rozwiązaniami z gier bitewnych, oparta jest na kości k6. "Iron Kingdoms" wygrało w 2013 ENnie Awards w kategorii Najlepsza Gra oraz Najlepsza Grafika z Okładki.

Privateer Press