Google+ „Interface Zero 2.0: Full Metal Cyberpunk” już jest! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Interface Zero 2.0: Full Metal Cyberpunk” już jest!

Nowa odsłona cyberpunkowego settingu „Savage Worlds” jest już dostępna w sprzedaży na DriveThruRPG.

„Interface Zero 2.0: Full Metal Cyberpunk” został wydany dzięki udanej zbiórce w serwisie Kickstarter na początku zeszłego roku. Udało się zebrać ponad 84 tysiące dolarów, a zbiórkę wsparło około 1300 osób.

Poprzednia wersja „Interface Zero”, wydana także w Polsce nakładem wydawnictwa GRAmel, osadzona była w mrocznej przyszłości roku 2088, w której Bliski Wschód ucierpiał od wojny nuklearnej, druga wojna secesyjna doprowadziła do podziału USA, a karty na świecie rozdają Chiny oraz Brazylia. Nowa edycja przenosi akcję gry do roku 2090.

Gra inspirowana jest takimi filmami jak „Ghost In The Shell”, „Appleseed” czy „Łowca Androidów”.

W nowej wersji settingu znajdziecie między innymi nowe zasady hackingu, zasady tworzenia mechów czy archetypy postaci.

Liczący 323 strony podręcznik w wersji PDF oraz w wersji przystosowanej na czytniki dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 20 dolarów.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Gun Metal Games

Amerykańskie wydawnictwo znane z publikacji na mechanice True20 i Savage Worlds, w tym takich gier jak "Blood Throne " i "Interface Zero".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.