Google+ Betatesty „Dworów Końca Świata” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Betatesty „Dworów Końca Świata”

Ruszyły otwarte testy „Dworów Końca Świata”, czyli nowej wersji gry fabularnej „Dziedzictwo Imperium”. Podręcznik powstaje przy współpracy z autorami „Armii Apokalipsy”.

Jak ogłosili twórcy, nowy podręcznik będzie…  pod każdym względem lepszy od tego sprzed trzech lat: lepiej napisany, zredagowany i zilustrowany. Jednocześnie ma Wam dać odświeżone, ale dobrze znane Imperium. Pokażemy je tylko z trochę innej perspektywy.

Nowa wersja gry skupi się na szlachcie, władzy oraz dworach, ponadto będzie bardziej nastawiona na granie drużynowe. Zmianom ulegnie także mechanika, która zostanie uporządkowana i uproszczona.

Szczegółowe informacje o tym, czym „Dwory Końca Świata” będą się różnić od „Dziedzictwa Imperium” znadziecie na oficjalnym blogu gry:

Aby wziąć udział w otwartych testach wystarczy napisać do twórców na adres dziedzictwa@wp.pl.

Źródło wieści: Oficjalny blog gry


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Dziedzictwo Imperium