Google+ „Ars Magica” po polsku – przymiarki do zbiórki pieniędzy | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Ars Magica” po polsku – przymiarki do zbiórki pieniędzy

Wydawnictwo Galmadrin poinformowało o szczegółach zbiórki pieniędzy na wydanie piątej edycji gry „Ars Magica” po polsku.

Zbiórka odbędzie się w serwisie Polak Potrafi. Ze względu na wysokie koszty wydania polska edycja podręcznika wydana będzie w miękkiej okładce, w odróżnieniu od oryginału wydanego w twardej oprawie.

Przedstawiono także kilka wybranych progów wsparcia:

Wpłać 19 zł lub więcej (pdf + grafika)
Wpłacając 19 zł lub więcej otrzymujesz od nas Grę fabularną Ars Magice 5 edycja w formie pdf, oraz tapetę z grafiką z gry Ars Magica 5 edycja w wysokiej rozdzielczości a twoje imię i nazwisko trafi na magiczną listę wielkich czarodziejów wspierających swą mocą rozwój projektu.

 

Wpłać 59,00 zł lub więcej (książka + grafika)
Wpłacając 59 zł lub więcej otrzymujesz od nas grę fabularną Ars Magica 5 edycja w formie książki w miękkiej oprawie, oraz tapetę z grafiką z gry Ars Magica 5 edycja w wysokiej rozdzielczości, zaś twoje imię i nazwisko trafi na magiczną listę wielkich czarodziejów wspierających swą mocą rozwój projektu.

 

Wpłać 99 zł lub więcej  (książka + pdf + kości + grafika) (ilość ograniczona)
Wpłacając 99 zł lub więcej otrzymujesz od nas grę fabularną Ars Magica 5 edycja w formie książki w miękkiej oprawie, oraz w formacie pdf, plus zestaw 5 unikatowych kości z limitowanej edycji Ars Magica stworzonych w zakonie Hermesa, tapetę z grafiką z gry Ars Magica 5 edycja w wysokiej rozdzielczości, ponadto twoje imię i nazwisko trafi na magiczną listę wielkich czarodziejów wspierających swą mocą rozwój projektu.

Kostki będą wyprodukowane we współpracy z firmą CHESSEX USA. Nie podano terminu rozpoczęcia zbiórki.

„Ars Magica” to gra fabularna Magii i Mitów. Akcja gry toczy się w Mitycznej Europie, wyidealizowanej wersji średniowiecznej Europy z początku XIII wieku. Gracze wcielają się w potężnych magów (zwanych z łaciny magi) będących członkami Zakonu Hermesa lub w ich przyjaciół i pomocników. Więcej o grze przeczytać można na stronie Wydawnictwa Galmadrin.

Źródło wieści: Fanpage Wydawcy


Dowiedz się więcej:


Ars Magica

Gra fabularna Magii i Mitów. Akcja gry toczy się w Mitycznej Europie, wyidealizowanej wersji średniowiecznej Europy z początku XIII wieku. Gracze wcielają się w potężnych magów (zwanych z łaciny magi) będących członkami Zakonu Hermesa lub w ich przyjaciół i pomocników.

Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

PolakPotrafi.pl

Polski serwis crowdfundingowy wzorowany na Kickstarterze. Z sukcesem zebrano w nim pieniądze na polską edycję gry fabularnej "Apocalypse World".