Google+ Ponad setka materiałów do „Savage Worlds” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Ponad setka materiałów do „Savage Worlds”

Materiały do „Savage Words” udostępniane przez wydawnictwo GRAmel zostały uporządkowane i podlinkowane na stronie marki Fajne RPG.

W zakładce download znajdziecie ponad setkę różnego rodzaju materiałów, w tym prawie 50 przygód, około 20 materiałów settingowych, karty postaci, plaskacze, opisy bohaterów niezależnych oraz przeciwników czy dodatkowe zasady.

Fajne RPG zachęca także do podsyłania własnych materiałów.

Źródło wieści: Fajne RPG


Dowiedz się więcej:


Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.