Google+ Playtest „Infusion Fantasypunk RPG ” na IndieGoGo | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Playtest „Infusion Fantasypunk RPG ” na IndieGoGo

Rafał „Ninetongues” Sadowski, twórca między innymi gry fabularnej „Into Dreams”, zbiera w serwisie IndieGoGo fundusze na wydanie playtestu „Infusion Fantasypunk RPG.

„Infusion” to gra fabularna, w której gracze wcielają się w potężnych, przepełnionych magiczną mocą wojowników – Nasyconych. Podróżując po światmaszynie zwanej Inkarem pojedynkują się w ramach Wiecznego Turnieju, polują na niesamowite bestie i odkrywają sekrety tajemniczych Stworzycieli.

System oparty jest na zmodyfikowanej mechanice d20.

Pieniądze zebrane na IndieGoGo posłużą do stworzenia liczącego 30-60 stron, pięknie zilustrowanego dema gry.

Zbiórka potrwa do 7 stycznia.

Przy wsparciu wysokości 20 dolarów twórca zobowiązuje się dostarczyć wspierającemu pełną wersję gry w pliku PDF, jak tylko zostanie wydana.

Więcej informacji w serwisie IndieGoGo.

Źródło wieści: Google+


Dowiedz się więcej:


IndieGoGo

Międzynarodowa platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne i suplementy gier jak "ImagiNation", "RATS!" czy "Beasts of the Dominions", a także wiele innych gier niezależnych.

Infusion

Gra fabularna, w której gracze wcielają się w potężnych, przepełnionych magiczną mocą wojowników – Nasyconych. Podróżując po światmaszynie zwanej Inkarem pojedynkują się w ramach Wiecznego Turnieju, polują na niesamowite bestie i odkrywają sekrety tajemniczych Stworzycieli. System oparty jest na zmodyfikowanej mechanice d20.