Google+ Oldschoolowe mapy i przygody do gier fabularnych | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Oldschoolowe mapy i przygody do gier fabularnych

Dyson Logos to znany w środowisku OSR (i nie tylko) twórca staroszkolnych map do gier fabularnych. Możecie wesprzeć twórcę w serwisie Patreon, a ten odwdzięczy się kolejnymi darmowymi mapami i przygodami.

Wspierając twórcę nawet 5 centami za mapę pomożecie utrzymać mu dotychczasowe tempo pracy. Dzięki wsparciu Dyson Logos będzie w stanie publikować na swoim blogu minimum 1 mapę tygodniowo i 1 przygodę miesięcznie.

Osoby, które wesprą twórcę co najmniej 1 dolarem mogą liczyć na otrzymywanie map przedpremierowo, zanim zostaną udostępnione szerszej publiczności na blogu.

Szczegóły znajdziecie na stronie Patreon.

Liczące obecnie 190 map oraz 23 przygody archiwum dostępne jest na blogu Dodecahedron:

Źródło wieści: Google+


Dowiedz się więcej:


Patreon

Założona przez Jacka Conte w maju 2013 roku platforma finansowania społecznościowego dla muzyków, artystów i różnego rodzaju twórców. W przeciwieństwie do popularnych platform crowdfundingowych, takich jak Kickstarter, Patreon przeznaczony jest raczej dla mniejszych, sukcesywnie rozwijanych projektów. Na platformie crowdfundingowej muzyk będzie więc zbierał na wydanie całego albumu, w Patreon natomiast oczekiwał wsparcia za każdy kolejny wypuszczony utwór. Dzięki platformie Patreon fani mogą stale wspierać twórczość ulubionego autora, nie tylko jeden projekt.