Google+ „Enter the Unknown” – odkrywcy w „Gwiezdnych Wojnach” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Enter the Unknown” – odkrywcy w „Gwiezdnych Wojnach”

Najnowszy dodatek do gry fabularnej „Star Wars: Edge of the Empire”, osadzonej w świecie „Gwiezdnych Wojen”, jest dostępny w sprzedaży.

Jest to pierwszy dodatek do systemu rozszerzający zasady mechaniczne. W podręczniku gracze odgrywający postacie Odkrywców (Explorers) znajdą nowe specjalizacje, nowe opcje dotyczące historii postaci, a także nowy sprzęt, w tym broń i pojazdy.

Podręcznik „Enter the Unknown” dostępny jest w cenie 29,95 dolarów w sklepie wydawnictwa. Wkrótce powinien także trafić do stacjonarnych sklepów z grami.

Wydawnictwo planuje kolejne suplementy do systemu, między innymi poświęcony postaciom Najemników (Hired Guns) dodatek „Dangerous Covenants” oraz opisujący Sektor Koreliański dodatek „Suns of Fortune”.

Daty wydania nie są jeszcze znane.

Źródło wieści: Fantasy Flight Games


Dowiedz się więcej:


Edge of the Empire

to pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games, osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen. Skupia się na marginesie społecznym, gracze wcielają się w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się przeżyć w trudnych czasach. Mechanika gry wykorzystuje przeciwstawne rzuty pul unikalnych kości z symbolami.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".