Google+ „Dzień Sądu” i „Savage Worlds: Superbohaterowie” w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Dzień Sądu” i „Savage Worlds: Superbohaterowie” w przedsprzedaży

Fajne RPG nie zwalnia tempa i ogłosiło przedsprzedaż dwóch nowych podręczników z linii „Savage Worlds”.

„Dzień Sądu” („Judgment Day”) to uniwersalny setting „Savage Worlds”, w którym bohaterowie będą mieli okazję wstąpić w szeregi Inkwizycji, walcząc z nadprzyrodzonymi istotami zagrażającymi ludzkości. Setting można połączyć z rozgrywaną już kampanią lub wykorzystać jako samodzielny świat.

Inkwizycja chroni świat od wieków. Podczas gdy zwykli obywatele śpią spokojnie w domowych pieleszach, inkwizytorzy wszelkich rodzajów łowią mordercze bestie. W Dniu Sądu gracze mogą wcielić się w rolę inkwizytorów tropiących i niszczących odmieńców, demony, kosmitów, duchy, wampiry i inne stwory. 

W podręczniku znajdziecie informacje dotyczące inkwizytorów, nowe zawady i przewagi, nowych przeciwników oraz pełną przygodę.

Podręcznik w przedsprzedaży na RPGsklep.pl kosztuje jedynie 19,90 złotych.

„Savage Worlds: Superbohaterowie” to z kolei odświeżona wersja „Almanachu Superbohaterów”, wzbogacona o nowe teksty (np. felietony Jakuba „Erpegisa” Osiejewskiego), nowe przewagi i zawady, dodatkowe reguły (np. konstruowania tajnych siedzib), nowe ilustracje i tonę pomysłów do wykorzystania w walce ze złem i występkiem.

Podręcznik można zamówić w przedsprzedaży w cenie 35 złotych.

Tylko w przedsprzedaży zakupione podręczniki otrzymacie także w wersji PDF zupełnie za darmo.

Źródło wieści: Fajne RPG


Dowiedz się więcej:


Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.