Google+ Dwa zestawy „Shadowruna” zamiast jednego | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dwa zestawy „Shadowruna” zamiast jednego

Jak informuje wydawnictwo Catalyst Game Labs, materiały które miały znaleźć się w zestawie „Shadowrun Introductory Box” wprowadzającym do gry fabularnej „Shadowrun” zostały podzielone i ukażą się w dwóch różnych zestawach.

Pierwszy, kosztujący 19,99 dolarów „Shadowrun Beginner Box Set” przeznaczony będzie dla całkowicie początkujących graczy i znajdą się w nim tylko podstawowe elementy:

  • liczący 24 strony podręcznik z informacjami o świecie gry,
  • podstawowe zasady wraz z przygodą,
  • krótka przygoda dla jednego gracza,
  • cztery gotowe postaci,
  • kości k6.

Drugi natomiast, kosztujący 59,99 dolarów „Shadowrun Runner’s Toolkit: Alphaware” przeznaczony będzie dla graczy obeznanych już z podstawami gry i zawierać będzie specjalnie przygotowane podręczniki z zasadami oraz informacjami o Szóstym Świecie, pomysły na przygody, karty zaklęć, broni i sprzętu, kolorowe mapy i gotowe postaci.

Premiera zestawów planowana jest na wiosnę 2014 roku.

Źródło wieści: Catalyst Game Labs


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.