Google+ Druga edycja „The Esoterrorists” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Druga edycja „The Esoterrorists”

Wydawnictwo Pelgrane Press wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję drugiej edycji gry fabularnej „The Esoterrorists” autorstwa nagradzanego Robina D. Lawsa.

„The Esoterrorists” to gra fabularna, w której gracze wcielają się w elitarnych śledczych walczących z tytułowymi Esoterrorists, grupą okultystycznych terrorystów. System wykorzystuje mechanikę GUMSHOE, znaną między innymi z nagradzanej gry „Trail of Cthulhu”.

Nowa edycja podręcznika jest znacznie obszerniejsza i zawiera nowe materiały, takie jak nowe opcje mechaniczne, nowe informacje settingowe, porady dotyczące tworzenia przygód czy przykładowy scenariusz w konwencji geopolitycznego horroru.

Liczący 160 stron podręcznik w wersji PDF dostępny jest w sklepie DriveThruRPG w cenie 14,95 dolarów.

Podręcznik w druku można zakupić między innymi w sklepie wydawnictwa.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Esoterrorists

Esoterrorists to gra fabularna śledztwa, w której gracze wcielają się w elitarnych agentów, których zadaniem jest powstrzymanie Esoterrorists, grupy okultystycznych terrorystów zagrażających światu. Gra oparta jest o mechanikę GUMSHOE.

Pelgrane Press

Brytyjskie wydawnictwo powstałe w 1999 roku. Znane jest między innymi z gier opartych o mechanikę GUMSHOE, jak na przykład "Night's Black Agents" czy "The Esoterrorists".