Google+ „Armie Apokalipsy” – podsumowanie finansowe i plany wydawnicze | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Armie Apokalipsy” – podsumowanie finansowe i plany wydawnicze

Wydawnictwo Menhir ujawniło szczegóły finansowe dotyczące wydania podręcznika głównego do „Armii Apokalipsy” i przedstawiło plany na przyszłość.

Twórcy na oficjalnej stronie oraz na blogu gryfabularne.blogspot.com podsumowali dziewięć miesięcy obecności gry na rynku i zapowiedzieli dalsze wspieranie linii wydawniczej.

Ponieważ nakład podręcznika głównego „Armii Apokalipsy” powoli się kończy, planowane jest wydanie kolejnej partii podręczników, w wersji kolekcjonerskiej. Nowa edycja zostanie wydana w twardej oprawie, na grubszym papierze, z poprawionymi błędami, dodatkowymi tekstami i kilkoma ilustracjami.

W pierwszej połowie roku 2014 powinien natomiast zostać wydany dodatek „Psalmy Piekieł”, poświęcony Wrogowi, jego sługom i jego domenie.

Ponadto wydawnictwo ujawniło szczegółowe informacje dotyczące kosztów i przychodów związanych z wydaniem podręcznika głównego do „Armii Apokalipsy”, zdradzając między innymi ile zapłacono za ilustracje, za druk, oraz jaki był zysk ze sprzedaży cyfrowej (PDF) i całkowity zysk linii wydawniczej gry.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.