Google+ „Tremulus” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Tremulus” w sprzedaży

Oparta na mechanice „Apocalypse World” gra fabularna „Tremulus” dostępna jest w sprzedaży w wersji elektronicznej oraz w druku.

Gra została wydana dzięki udanej zbiórce w serwisie Kickstarter w zeszłym roku. Zebrano ponad 60 tysięcy dolarów, a projekt wsparło około 1500 osób.

„Tremulus” to narracyjna gra fabularna w konwencji grozy, nawiązująca do mitologii H.P. Lovecrafta. Autorem gry jest Sean Preston, twórca między innymi „Realms of Cthulhu”, settingu Savage Worlds. Mechanika gry wykorzystuje rzuty dwoma kostkami sześciościennymi i oparta jest na silniku „Apocalypse World”, wzbogaconym o elementy z gry „Fiasco” czy mechaniki Fate.

Liczący 250 stron podręcznik możecie kupić w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 15 dolarów, lub w druku w sklepie wydawnictwa od 30 do 40 dolarów, w zależności od rodzaju okładki (miękka lub twarda).

 

Źródło wieści: Reality Blurs


Dowiedz się więcej:


Apocalypse World

Gra fabularna osadzona w postapokaliptycznym świecie, gdzie gracze wcielają się w wyjątkowych i unikatowych bohaterów. To co wyróżnia grę to m.in. zapisanie poradnika dla Mistrza Gry (tutaj Master of Ceremony) w formie procedur. Gra autorstwa Vincenta Bakera ukazała się po raz pierwszy w 2010 roku. Pierwszym polskim wydawcą gry było Argent Mark Games, w 2015 roku licencję na polskie wydanie przejęło wydawnictwo Gindie.

Reality Blurs