Google+ „TimeZero: Operative’s Manual” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„TimeZero: Operative’s Manual” w sprzedaży

Wydawnictwo Gramel wprowadziło do sprzedaży „TimeZero: Operative’s Manual”, podręcznik główny do nowego settingu na mechanice Savage Worlds.

W „TimeZero” gracze wcielają się w agentów organizacji TimeGuard, której głównym celem jest dbanie o utrzymanie niezmienionej linii czasu. Bohaterowie graczy przenosząc się w czasie będą walczyć między innymi z tajemniczą organizacją The Triad i innymi niebezpieczeństwami pilnując by nikt nie zmieniał historii.

Autorem gry jest Umberto Pignatelli, twórca „Beasts & Barbarians”.

Podręcznik w formacie PDF zakupicie na RPGNow w cenie 14,99 dolarów.

Źródło wieści: RPGNow


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.