Google+ Startuje 5. sezon „Shadowrun Missions” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Startuje 5. sezon „Shadowrun Missions”

Ruszyła kolejna, piąta już odsłona cyklu „Shadowrun Missions”, oficjalnej kampanii do gry fabularnej „Shadowrun”.

Wydarzenia w kampanii „Shadowrun Missions” związane są z oficjalną linię fabularną gry. Udostępniane przygody, składające się na cykl, są krótkie, przystosowane do rozgrywania podczas konwentów.

Piąta odsłona cyklu, przeznaczona do piątej edycji „Shadowruna”, rozpoczyna się osadzoną w Chicago przygodą „Chasin’ the Wind”.

Prosta misja do Strefy Skażonej staje się trudniejsza z każdą minutą. Płatni zabójcy, uciekinier, masakra w centrum miasta. Jeśli shadowrunnerzy przetrwają, czekać ich może coś więcej niż zapłata.

Przygoda „Chasin’ the Wind” dostępna jest za pośrednictwem DriveThruRPG (lub sklepu wydawnictwa) w cenie 5,95 dolarów.

FAQ, kalendarz oraz inne materiały przygotowujące do piątej odsłony „Shadowrun Missions” ściągniecie za darmo także z DriveThruRPG.

Więcej o Skażonej Strefie Chicago znajdziecie na polskiej wiki „Shadowruna”.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.