Google+ „Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary 4” – klasyczne potwory z filmów i literatury | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary 4” – klasyczne potwory z filmów i literatury

„Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary 4” to nowy dodatek do gry fabularnej „Pathfinder” wydawnictwa Paizo, poświęcony potworom z klasycznych filmów grozy czy literatury horroru.

Znany i nagradzany wydawca gier fabularnych, akcesoriów do gier, a także gier planszowych i powieści tym razem przygotował podręcznik w sam raz na halloweenowe granie.

„Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary 4” zawiera opisy ponad 300 znanych z popkultury potworów do wykorzystania w grze fabularnej „Pathfinder”, takich jak pijący krew nosferatu, gigantyczny kaiju czy mityczny demoniczny lord, a także Wielki Przedwieczny, Cthulhu!

W podręczniku znajdziecie między innymi:

  • nowe rasy takie jak zmiennokształtni czy kitsune
  • nowe konstrukty do stworzenia (juggernaut)
  • nowe chowańce i innych sprzymierzeńców
  • nowe szablony potworów
  • nowe dodatkowe zasady dotyczące potworów
  • nowe wyzwania

„Bestiary 4” jest czwartym już z cyklu podręcznikiem poświęconym antagonistom w grze fabularnej „Pathfinder”.

Podręcznik w wersji elektronicznej (9,99 dolarów) lub w druku w twardej oprawie (39,99 dolarów) dostępny jest w sklepie wydawnictwa.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Paizo

Założone w 2002 roku amerykańskie wydawnictwo specjalizujące się w produktach do gier na mechanice d20. Początkowo, do roku 2007 wydawało magazyny "Dungeon" oraz "Dragon" przeznaczone dla fanów "Dungeons & Dragons". Obecnie wydawca gry fabularnej "Pathfinder" oraz jedno z największych wydawnictw na rynku.

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.