Google+ Jesienne nowości i promocje Cubicle 7 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Jesienne nowości i promocje Cubicle 7

W ramach jesiennej promocji Cubicle 7 podręczniki do wybranych gier fabularnych można kupić w zestawach w niższej cenie. Wydawnictwo ponadto wprowadziło do przedsprzedaży nowe tytuły.

Jesienną promocją zostały objęte linie wydawnicze „Qin: The Warring States”, „Victoriana”, „The Laundry” oraz „Cthulhu Britannica”, a także podstawowe podręczniki do systemów „Yggdrasill”, „Primeval” i „Kuro” (które można zakupić w atrakcyjnym trójpaku).

Szczegóły promocji znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Tymczasem do przedsprzedaży trafiły kolejne nowości od Cubicle 7:

  • Doctor Who: Adventures in Time and Space - 3rd Doctor Sourcebook„The Third Doctor Sourcebook” – trzeci podręcznik ze specjalnej edycji gry fabularnej „Doctor Who: Adventures in Time and Space”, wydawanej z okazji 50. jubileuszu serialu „Doctor Who”. Liczący 160 stron podręcznik w pełnym kolorze można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za 34,99 dolarów. Premiera podręcznika w druku planowana jest na grudzień.
  • „Primeval Companion” – suplement gry fabularnej „Primeval”, opartej na serialu o tym samym tytule. W podręczniki znajdziecie nowe opcje i wskazówki dotyczące gry, dwa szkice kampanii oraz trzy pełne przygody. Dodatek dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 29,99 dolarów. Premiera podręcznika w druku przewidziana jest na listopad.

Źródło wieści: Cubicle 7


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

Doctor Who: Adventures in Time and Space

Wydawana przez Cubicle 7 gra fabularna oparta o kultowy brytyjski serial "Doctor Who". Gracze wcielają w obrońców ludzkości i podróżują w czasie i przestrzeni.

Kuro

Laundry

Oparta na powieściach Charlesa Strossa gra fabularna, w której gracze wcielają się w agentów tajnej organizacji Laundry, walczących z lovecraftiańskimi stworami i potworami. Gra wykorzystuje mechanikę Basic Roleplaying wydawnictwa Chaosium.

Primeval

to gra fabularna osadzona w uniwersum znanego, brytyjskiego serialu telewizyjnego przygodowego o tym samym tytule. Gracze wcielają się w członków specjalnego zespołu, który tropi i łapie wszelkie niebezpieczne prehistoryczne (i nie tylko) stwory, które przedostały się do naszej rzeczywistości z odległej przeszłości poprzez różne anomalie czasowe.

Qin