Google+ „Deus Vult” na mechanice „Legend” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Deus Vult” na mechanice „Legend”

Wydawnictwo Mongoose Publishing zapowiedziało nową linię gry fabularnej „Deus Vult” opartą na mechanice systemu „Legend”. W sprzedaży jest już podręcznik dla graczy.

„Deus Vult” to gra fabularna osadzona w średniowiecznej Europie czasów krucjat. Gracze wcielają się w role członków tajnych zakonów, które wykonują misje w służbie Boga, od polowania na wilkołaki czy niszczenia diabolicznych kultów, po poszukiwania artefaktów mogących pomóc ludzkości.

Oprócz podręcznika dla mistrzów gry i dostępnego już w wersji PDF podręcznika dla graczy „Sacerdos Custos Training Guide” (8,99 dolarów) wydawnictwo wyda w wersji na wykorzystującą rzuty procentowe mechanikę „Legend” także przygody i inne dodatki.

Więcej o planach Mongoose Publishing względem „Deus Vult” przeczytacie na blogu wydawnictwa.

Podręcznik główny do systemu „Legend” dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG już za 1 dolara.

Źródło wieści: Mongoose Publishing


Dowiedz się więcej:


Deus Vult

Gra fabularna osadzona w średniowiecznej Europie czasów krucjat. Gracze wcielają się w role członków tajnych zakonów, które wykonują misje w służbie Boga, od polowania na wilkołaki czy niszczenia diabolicznych kultów, po poszukiwania artefaktów mogących pomóc ludzkości. Gra została wydana na mechanikach procentowych Runequest oraz Legend.

Legend

to gra fabularna fantasy kompatybilna z Runequest - klasyczną grą fabularną, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji. Gra korzysta z mechaniki procentowej.

Mongoose Publishing