Google+ „Transhuman” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Transhuman” w sprzedaży

Suplement „Transhuman”, czyli podręcznik gracza do systemu „Eclipse Phase” jest już w sprzedaży w wersji elektronicznej.

Podręcznik jest efektem kampanii w serwisie Kickstarter, gdzie wydawnictwu Posthuman Studios udało się zebrać ponad 117 000 dolarów z zaplanowanej kwoty minimum wynoszącej 14 000 dolarów.

W podręczniku znaleźć można między innymi opcjonalne zasady tworzenia postaci, porady jak grać agentem Firewall i postacią z egzotycznym morfem oraz ponad 30 nowych morfów.

Premiera podręcznika w formie drukowanej planowana jest na konwent Gen Con Indy (15-18 sierpnia).

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".