Google+ Nowy magazyn sword & sorcery dzięki platformie Patreon | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowy magazyn sword & sorcery dzięki platformie Patreon

W serwisie Patreon można wesprzeć wydanie nowego magazynu „Worlds Without Master” z opowiadaniami i grami fabularnymi w konwencji sword & sorcery.

Patreon został założony przez Jacka Conte w maju tego roku i jest platformą fundingową dla muzyków, artystów i różnego rodzaju twórców. W przeciwieństwie do popularnych platform crowdfundingowych, takich jak Kickstarter, Patreon przeznaczony jest raczej dla mniejszych, sukcesywnie rozwijanych projektów. Na platformie crowdfundingowej muzyk będzie więc zbierał na wydanie całego albumu, a w Patreon oczekiwał wsparcia za każdy kolejny wypuszczony utwór.

Dzięki platformie Patreon fani mogą stale wspierać twórczość ulubionego autora, nie tylko jeden projekt.

Dzięki platformie Patreon możecie wesprzeć Epidiaha Ravachola i jego projekt stworzenia magazynu „Worlds Without Master” poświęconego konwencji sword & sorcery. Magazyn ma ukazywać się co miesiąc i oferować różnego rodzaju opowiadania, artykuły oraz minigry fabularne. Zawartość każdego numeru zależeć będzie od dostępnego budżetu, opartego na wsparciu fanów.

Aby zostać patronem magazynu, wystarczy wesprzeć projekt już 1 dolarem.

Szczegóły na stronie Patreon.

Źródło wieści: Google+


Dowiedz się więcej:


Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Patreon

Założona przez Jacka Conte w maju 2013 roku platforma finansowania społecznościowego dla muzyków, artystów i różnego rodzaju twórców. W przeciwieństwie do popularnych platform crowdfundingowych, takich jak Kickstarter, Patreon przeznaczony jest raczej dla mniejszych, sukcesywnie rozwijanych projektów. Na platformie crowdfundingowej muzyk będzie więc zbierał na wydanie całego albumu, w Patreon natomiast oczekiwał wsparcia za każdy kolejny wypuszczony utwór. Dzięki platformie Patreon fani mogą stale wspierać twórczość ulubionego autora, nie tylko jeden projekt.