Google+ Wybierz swoje „Armie Apokalipsy” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wybierz swoje „Armie Apokalipsy”

Na stronie „Armii Apokalipsy” ruszyła ankieta na kolejny dodatek do systemu. Ponadto w reakcji na recenzję gry w naszym serwisie twórcy przedstawili swoją wizję rozgrywki.

Choć niedawno odbyła się premiera „Hymnu Zastępów”, pierwszego dodatku do „Armii Apokalipsy”, wydawnictwo planuje już kolejne. Od fanów zależeć będzie, który z planowanych dodatków ukaże się jako pierwszy.

Wśród propozycji znalazły się trzy tytuły:

  • „Psalmy Piekieł”
  • „Objawienia i Apokryfy”
  • „Zakazany Owoc”

Więcej o tematyce każdego z nich przeczytacie na stronie gry. Głosowanie dostępne jest pod adresem: http://armieapokalipsy.pl/ankieta. Ankieta zostanie zamknięta tuż przed Polconem (29 sierpnia), a jej wyniki i ostateczne plany wydawnicze zostaną ujawnione już na konwencie.

W reakcji na recenzję „Armii Apokalipsy” w naszym serwisie twórcy gry postanowili podzielić się swoją wizją rozgrywki, od korzystania z mechaniki po przygotowanie do gry.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.